Abdullah GÜL - T.C. Cumhurbaşkanı
Adana 'nın Sembol yapılarından Bosnalı Salih Efendi Konağı 'nın restore ettirilerek bir otel formatında hizmet vermesini memnuniyetle karşılıyorum, emeği geçenlere teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.
10.12.2010
Kemal ESKENAZİ

Böylesine muhteşem bir yerde konaklamaktan duyduğum hazzı paylaşmak istedim.

Tarihi mekanlarıma sahip çıkıp gelecek nesillere miras olarak bırakabileceğimiz yerlerden biri olan bu mekanı korumak ve değerlendirmek muhteşem bir misyon.

Hepinize tüm bu mekana gönül veren çalışanlarada teşekkür ederim.

Saygı ve sevgilerimle

27.10.2010
Prof Dr. Aykut AYSUN

Bazı şartlarda sadece servis ve ürün kullanımı değil, tüm şartlar ve akış değerlendilemez. Burda da öyle oldu. Beklentilerimizin üstünde bir güleryüz ve yalınlık ve de inanılmaz hoş bir ortamda buldum kendimi. Kesinlikle benim kişisel görüşume göre herşey çok iyiydi.

18.10.2010
Ali DÜŞENKALKAR - Sinema ve Tiyatro Sanatçısı

Bir çarşafın, bir yorganın sizi sarmaladığını çoğu kez düşünmez, ayırdına varmazsınız. Düşünmeden, düşüncelere daldıktan sonra öylesine güzel uyudumki...

konukseverliğiniz ve sunumlarınız icin çok teşekkurler.

13.10.2010
Ebru-Yekta KURTCEBE

Çok hoş bir konaklama sıcacık bir ağırlamaydı bizim için herşey için tüm ekibe teşekkürler.

26.09.2010
Erkut ONAT
Kulsan Vakfı Danısmanı

Ankara, İstanbul  ve Ankara Altın Portakal Film Festivallerini yıllardır izliyorum. Kulsan Kültür ve Sanat Vakfı bu yıl Altın Kozayıda izlememi önerince güzel bir işbirliği başladı. Adana’da nerede kalacağımdan ziyade festivali en geniş şekilde izlemek önemliydi. Ancak BOSNALI Butik Otele adım attığım andan itibaren Adana konukseverliğinin ne oldugunu tüm öznelliğiyle anlatıldı. Sanki bir konaklama tesisinde değilde bir dostun evindeydim. Altın Kozayla tekrar gelmek ve BOSNALI da konaklamak en içten dileğim.

26.09.2010
Neşe- Dinc TOYANS

Yok olacak bir tarihi önce kurtarmış, ardından da yarınlara kazandırarak bugüne armağan etmişsiniz. Yani, hem Adana'ya hemde Turkiye'ye bir vefa örneği yaşatmışsınız. Binaya gösterdiğiniz titizlik çalışkanlığınıza'da yansıyor. Kutlarız.

26.09.2010
DR. ERKAN TAŞKIRAN
Bizi bir günlüğüne dahi olsa güzel ve sıcak bir şekilde konuk ettiğin için çok teşekkür ederiz.
Son derece sıcakkanlı ve sevecen çalışanlarınla, rahat ve konforlu odalarınla, leziz yemeklerinle kendimizi yörenizin çok özel bir evinde mutlu hissettik. İkramınız için tekrar sonsuz teşekkürler ve tekrar ve sıkça görüşmek üzere...
Sevgiler…
23.08.2010
SAFA YILDIRIM
Bes Elektrik Genel Müdürü

Bu sıcak Adana’nın bu sıcak konağında bizi misafir ettiğiniz için
TEŞEKKÜRLER...

21.08.2010
Sabahaddin Peker
Malul emekli öğretmen

“Gençlik yıllarımın sırdaşı ve güzel insan Halil Avcı’nın yaptığı her şeyin güzel olması gayet doğal zira kendisi güzel huyu güzel Halil Avcı’dan başka türlüsü beklenemezdi.

Başarılarının devamını diliyor gözlerinden öpüyorum kardeşim.”

14.07.2010


1 2 3 4 5 [ileri >>]